Tuhat roosi - Ettetellimine 5 päeva

Tõenäoliselt Euroopa kõige suurem lillesaadetis, mida on võimalik kulleriga saata. Kui soovid olla oma silmarõõmule originaalne ja meeldejääv, siis selline maailma mastaabis suur saadetis roose (1000 tk) annab selle garantii.

NB! Käesolevat toodet on võimalik tellida 5 päevase etteteatamisega. Kui on soov varem 1000 roosi saata, siis palume eelnevalt helistada e-poe infotelefonil.

NB! Soovitame saadetise jagada 3-5 kimbuks, et saadetis mahuks sisse ka maja ustest ning saajal oleks võimalik saadetisele ka sobilike vaase leida.

Saaja rõõmustab kindlasti, kui ei pea muretsema, mille sisse kaunid roosikimbud asetada. Kui soovid roose saata KOOS VAASIDEGA, palun anna sellest tellimuse lisainfos teada või saada meile e-kiri aadressile epood@mileedi.ee ning teeme Sulle eripakkumise ka vaasidele!

Kõik õigused kaitstud. Käesoleval e-poe lehel esitatud lillekimbu disain, fotod ja kirjeldused on AS Mileedi intellektuaalse omandi õiguste objekt. Iga disaini kopeerimine, kordamine, levitamine või muul viisil avalikustamine ilma AS Mileedi eelneva kirjaliku loata on keelatud.