Mileedi Inspiratsioonipäev — Mileedi: Lillekulleriga lillede saatmine üle Eesti

Mileedi Inspiratsioonipäev

Mileedi Inspiratsioonipäev 2018 - trendivisioonid 2019 by Romeo Sommers
Mileedis said kokku diasainerid, sisekujundajad ja teisedki valdkonna olulised tegijad, et saada osa Hollandi rohestilisti ja trendivisonäri Romeo Sommersi inspireerivast tutvustusest 2019 aasta sisekujundus - ja värvitrendide maailma ning näha-kuulda lähemalt ka Mileedi pakutavaid tooteid ja teenuseid.

Romeo Sommersi rohke pildimaterjaliga illustreeritud ettekanne haaras osavõtjad kogu pärastlõunaks ning pakkus küllaga huvitavaid ideid ja uusi lahendusi. Mileedi kaubavalikust kujundatud väljapanekuid andsid osalejaile võimaluse trendide tõlgendamiseks ning lõid justkui praktilise silla visiooni ja reaalses situatsioonis kasutamise vahel. Osalejate igati positiivne tagasiside inspireerib meid kindlasti sarnaseid ettevõtmisi kordama ka edaspidi.

Äärmiselt loominguline ja värskendava suundumusega Hollandist pärit Romeo Sommers on kujundanud mitmeid oma valdkonna juhtivaid messe, kaubanduskettide ja showroomide väljapanekuid (IPM Essen, Blumen2000, Retail Lab etc) üle Euroopa. Tema laialdased teadmised nii elus- kui kunsttaimede valdkonnast, aga ka sisekujundus- ja rohestilistikaprojektid on teinud temast tunnustatud ekperdi omas valdkonnas. Romeo Sommers inspireerib oma kliente üle Euroopa nii workshop’ide, demo-esinemiste kui ka oma teleshow’s. Lisainfot leiad ka byromeo.nl ning www.greenyourday.nl